![]() ឧបសម្ព័ន្ធក្រុមហ៊ុន (BUSINESS LINES)គណៈគ្រប់គ្រង (Management Team)ប្រវត្តិក្រុមហ៊ុន (Company's Background)ចំនួនអ្នកចូលទស្សនា (Visitor) |
ការធ្វើធុរកិច្ចជាមួយក្រុមហ៊ុន ខេស៊ី ឡាយ អចលនទ្រព្យ ដែលជាដៃគូដែលជឿជាក់បាន របស់លោកអ្នក ក្រុមហ៊ុន ខេស៊ី ឡាយ អចលនទ្រព្យគឺជា ក្រុមហ៊ុនដំបូង បង្អស់ក្នុង ព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជាក្នុងក្រុងបាត់ដំបងយើងនេះ ។ ក្រុមហ៊ុននេះនឹងផ្តល់អោយប្រជាជនកម្ពុជាទិញបាននូវអ្វីគ្រប់ យ៉ាងសុទ្ធតែបង់រំលោះទាំងអស់ក្នុងមួយជំហានម្តងៗដែល អាចសម្រួលដល់់កិច្ចការជំនួញក៏ដូចក្នុងក្រុមគ្រួសាររបស់ លោកអ្នកព្រមទាំងមានអភិសមាចារក្នុងការធ្វើពាណិជ្ជកម្ម ដែលជាដៃគូ ដ៏ប្រពៃរបស់លោកអ្នក ។ ជាពិសេសជាងនេះ ទៅទៀត ក្រុមហ៊ុន ខេស៊ី ឡាយ អចលនទ្រព្យ អាចអោយ លោកអ្នកសម្រេចបាននូវក្តីស្រម៉ៃរបស់លោកអ្នក ។លក្ខខណ្ឌក្នុងការបង់រំលស់ យោងតាមទស្សនៈវិស័យដ៏ឧត្តុង្គឧត្តម្ភ របស់អគ្គនាយក ក្រុមហ៊ុន និង ក្រុមហ៊ុននេះ នឹងធ្វើអោយបែបបទក្នុងការទិញ បង់រំលស់អោយមានភាពសាមញ្ញបំផុតព្រមទាំងមានសេវាកម្ម រហ័សមិនអោយលើសពីរយៈពេល១ម៉ោង លោកអ្នកនឹងទទួល បានផលិតផលចេញពីក្រុមហ៊ុននេះបាន ។ ឯកសារនិងលក្ខខណ្ឌក្នុងការទិញបង់រំលស់មានៈ
MAKING BUSSINESS WITH KC LAY AKCHALNAKTROB THAT IS YOUR TRUSTWORTHY PARTNER KC Lay Akchalnaktrob is the first company in Cambodia. This company will provide Cambodian customers the series of new products by using the gradual steps in order to ease their businesses as well as your family under professional business ethics of your partner. Moreover, KC Lay Akchalnaktrob can make your dream come true. Installment policy: According to the precious vision of Managing Director and the company, the forms and ways to purchase our products are simplified. We have a very good services, so you get the products in only one hour.Documents and installment policy: