ឧបសម្ព័ន្ធក្រុមហ៊ុន (BUSINESS LINES)គណៈគ្រប់គ្រង (Management Team)ប្រវត្តិក្រុមហ៊ុន (Company's Background)ចំនួនអ្នកចូលទស្សនា (Visitor) |
![]() នាងខ្ញុំឈ្មោះ សួន កុង បានបញ្ចប់បរិញ្ញាប័ត្រក្នុងសាកលវិទ្យាល័យមួយក្នុងខេត្តបាត់ដំបងឯកទេសអក្សរសាស្ត្រអង់គ្លេស។ បច្ចុប្បន្នជាប្រធានប្រធានសវនកម្មផ្ទៃក្នុង ប្រចាំការិយាល័យកណ្តាល ខេត្តបាត់ដំបង នៃក្រុមហ៊ុន ខេស៊ី ឡាយ អចលនទ្រព្យ។
![]() នាងខ្ញុំឈ្មោះ ហាក់ ស្រីអន កំពុងសិក្សាថ្នាក់បរិញ្ញាប័ត្រក្នុងសាកលវិទ្យាល័យមួយក្នុងខេត្តបាត់ដំបង ឯកទេស គណនេយ្យ។ បច្ចុប្បន្នជាប្រធានមន្ត្រីសេវាកម្មអតិថិជន ប្រចាំការិយាល័យកណ្តាលខេត្តបាត់ដំបង នៃក្រុមហ៊ុន ខេស៊ី ឡាយ អចលនទ្រព្យ។
![]() នាងខ្ញុំឈ្មោះ ភារម្យ រ៉ា បានបញ្ចប់បរិញ្ញាប័ត្រក្នុងសាកលវិទ្យាល័យមួយក្នុងខេត្តបាត់ដំបង ឯកទេស គណនេយ្យ។ បច្ចុប្បន្នជាប្រធានគណនេយ្យករពន្ធដារ ប្រចាំការិយាល័យកណ្តាលខេត្តបាត់ដំបង នៃក្រុមហ៊ុន ខេស៊ី ឡាយ អចលនទ្រព្យ។
![]() ខ្ញុំបាទឈ្មោះ សោម សុភាព បានបញ្ចប់បរិញ្ញាប័ត្រក្នុងសាកលវិទ្យាល័យមួយក្នុងរាជធានីភ្នំពេញ ឯកទេស សេដ្ឋកិច្ច។ បច្ចុប្បន្នជា អនុប្រធានដោះស្រាយបំណុល ប្រចាំការិយាល័យកណ្តាលខេត្តបាត់ដំបង នៃក្រុមហ៊ុន ខេស៊ី ឡាយ អចលនទ្រព្យ។
![]() នាងខ្ញុំឈ្មោះ សុទ្ធិ ចរិយា បានបញ្ចប់បរិញ្ញាប័ត្រក្នុងសាកលវិទ្យាល័យមួយក្នុងខេត្តបាត់ដំបង ឯកទេស ធនាគារ និងហិរញ្ញវត្ថុ។ បច្ចុប្បន្នជាប្រធានមន្ត្រីហេរញ្ញឹក ប្រចាំការិយាល័យកណ្តាលខេត្តបាត់ដំបង នៃក្រុមហ៊ុន ខេស៊ី ឡាយ អចលនទ្រព្យ។
![]() នាងខ្ញុំឈ្មោះ ផល់ សុភាស់ បានបញ្ចប់បរិញ្ញាប័ត្រក្នុងសាកលវិទ្យាល័យមួយក្នុងខេត្តបាត់ដំបង ឯកទេស គណនេយ្យករ។ បច្ចុប្បន្នជា ប្រធានគណនេយ្យករ ប្រចាំការិយាល័យកណ្តាលខេត្តបាត់ដំបង នៃក្រុមហ៊ុន ខេស៊ី ឡាយ អចលនទ្រព្យ។
![]() ខ្ញុំបាទឈ្មោះ ខាន់ ពិសិដ្ឋ បានបញ្ចប់បរិញ្ញាប័ត្រក្នុងសាកលវិទ្យាល័យមួយក្នុងខេត្តបាត់ដំបង ឯកទេស ពត៌មានវិទ្យា(IT)។ បច្ចុប្បន្នជាមន្ត្រី IT ប្រចាំការិយាល័យកណ្តាលខេត្តបាត់ដំបង នៃក្រុមហ៊ុន ខេស៊ី ឡាយ អចលនទ្រព្យ។