គណៈគ្រប់គ្រង (Management Team)ប្រវត្តិក្រុមហ៊ុន (Company's Background)ចំនួនអ្នកចូលទស្សនា (Visitor) |
ទស្សនៈវិស័យ ក្រុមហ៊ុន ខេស៊ី ឡាយ អចលនទ្រព្យ ចង់ឃើញក្រុមហ៊ុននេះជា ក្រុមហ៊ុនលេខ 1 លើសេវាកម្មបង់រំលស់ម៉ូតូសម្ភារៈ ប្រើប្រាស់និងអចលនទ្រព្យនៅក្នុង ប្រទេសកម្ពុជាព្រមទាំងក្លាយជាដៃគូដែលជឿជាក់ បានរបស់លោកអ្នកដែលមានទិសដៅផ្តល់ឲ្យប្រជាជននៅគ្រប់ខេត្ត ក្រុងទទួលបាននូវផលិតផលថ្មីនិងមួយទឹកដោយគ្រាន់តែ ពួកគាត់មានថវិការបន្តិចបន្តួចបង់សម្រាប់ប្រចាំខែនិង ជាពិសេសចង់ឲ្យប្រជាជនកម្ពុជាទាំងអស់ចេះ សន្សំសំចៃសម្រាប់ក្រុមគ្រួសាររបស់ពួកគាត់។បេសកកម្ម ក្រុមហ៊ុន ខេស៊ីឡាយ អចលនទ្រព្យ ខិតខំពុះពារដោយធ្វើកិច្ចសហ ប្រតិបត្តិការណ៍ដ៏ល្អតាមបណ្តាអង្គភាពហាងលក់ទំនិញនិងអតិថិជនទាំង អស់ដោយលោកអ្នកដែលជាដៃគូមានលទ្ធភាពរកប្រាក់ចំណេញជាអតិបរមា ព្រមទាំងជំរុញឲ្យពួកគាត់ប្រើប្រាស់នូវសេវាកម្មបង់រំលស់នេះជាដាច់ខាត។ការប្តេជ្ញាចិត្តរបស់បុគ្គលិកក្រុមហ៊ុន
ក្រមសីលធម៌វិជ្ជាជីវះ ដើម្បីពង្រឹងការជឿទុកចិត្តពីសំនាក់អតិថិជននិងសាធារណៈជនមកលើ ក្រុមហ៊ុន ខេស៊ី ឡាយ អចលនទ្រព្យ ក្រុមហ៊ុនបានបង្កើតឡើងនូវគោលការណ៍ ក្រមសីលធម៌សំរាប់បុគ្គលិកគ្រប់រូបត្រូវប្រតិបត្តិមានដូចតទៅ ៖
Vision KC Lay akchalnaktrob wants to see this company become number1in installment services of motorcycles, home equipment, office equipment and real estate in Cambodia as well as becomes their believable partner. Its goal is to provide the people all provinces to get the new and second hand products by having only small sum of money for paying monthly, especially wants all Cambodians to save for their families. Mission KC Lay Akchalnaktrob Co.,Ltd tries to challenge a good cooperation with other companies and all customers. All our partners are able to get maximum profits and we encourage the customers to totally accept the installment services.Staff Commitment
Code of Ethics To strenghtening the confidence from the customers and public to KC LAY, company developed the priciple of code of ethics for staff to follow as belove: